top of page

Gardin Natur

Innowacyjny sposób wytłaczania formuje twardszą i głębszą strukturę na wzór drewna, charakteryzującą się zwiększonymi walorami antypoślizgowymi. Wewnątrz otrzymujemy solidną konstrukcję, a na zewnątrz naturalnie wyglądające warianty kolorystyczne.

Produkt Info:

WYMIARY

KOLORY

STRUKTURA DESKI

Grubość: 23mm

Szerokość: 146mm

Długość 3 mb i 4 mb

Grafitowa Jodła

Srebrna Limba

Piaskowy Teak

Orzech Włoski

Złoty Dąb

Struktura przypominająca

naturalny słój drewna.

Struktura ryflowana

SKŁAD ZESTAWU TARASOWEGO

Deska Tarasowa | Legary WPC lub aluminiowe | Klipsy montażowe z wkrętem | Klipsy startowe | Listwa kątowa |  Zaślepki

Gardin Natur umiejętnie naśladują procesy zachodzące w naturze. Z czasem przybierają nawet nieco inny odcień — zupełnie jak drewno. Od prawdziwego drewna odróżnia je jednak brak jakichkolwiek sęków, drzazg i wycieków żywicy. Są też odporne na ścieranie, pękanie, niekorzystne warunki atmosferyczne oraz duże obciążenia.

Łączą zalety desek kompozytowych z reprezentacyjnym wyglądem drewnianego tarasu.

Deski są przyjazne dla środowiska i człowieka. Mogą pochwalić się bardzo niską lotnych związków organicznych.

Gardin Natur to lepsze warunki do wypoczynku, życia oraz zabawy. Wytrzymała i sprawdzona konstrukcja wewnętrzna została połączona z naturalnym rysunkiem drewna, dostępnym w 3 kolorach. Realistyczna w dotyku powierzchnia to efekt zastosowania innowacyjnej technologii 3D. Opatentowany sposób wytłaczania formuje twardszą, głębszą i estetyczną strukturę o walorach antypoślizgowych.

Gardin Natur łączy użytkowe zalety desek kompozytowych z reprezentacyjnym wyglądem desek drewnianych. Miłe dla oka, dobre dla portfela.

bottom of page