top of page

4Deck Premium

Deska kompozytowa 4Deck Premium to innowacyjny produkt łączący w sobie naturalność drewna z nowoczesną technologią. Jedna deska - dwa kolory!

Produkt Info:

WYMIARY

KOLORY

STRUKTURA DESKI

Grubość: 23mm

Szerokość: 138mm

Długość 3,5 - 5,8mb

Brąz

Ciemny Brąz

Grafit/Antracyt

Jasny Szary

struktura drewna dwustronna

(brąz / ciemny brąz)

lub

(grafit / jasny szary)

SKŁAD ZESTAWU TARASOWEGO

Deska Tarasowa | Legary WPC lub aluminiowe | Klipsy montażowe z wkrętem | Klipsy startowe | Listwa kątowa |  Zaślepki

Elegancka, a jednocześnie efektowna linia kompozytowych desek na taras marki 4DECK. Deski kompozytowe tarasowe o wymiarach 23mm x 138mm oferujemy w czterech kolorach: brąz, ciemny brąz, grafit/antracyt, jasnoszary i pięciu długościach: 3.5m, 4.0m, 4.5m, 5.0m, 5.8m, co umożliwia swobodną aranżację każdego tarasu.

Kompozytowe deski tarasowe 4DECK to innowacyjny produkt łączący w sobie naturalność drewna z nowoczesną technologią. Połączenie drewna i tworzyw sztucznych gwarantuje powstanie materiału odpornego na wodę i warunki atmosferyczne oraz łatwego w utrzymaniu i użytkowaniu. Nasze deski składają się w 60% z pyłu drzewnego oraz w 30% z HDPE czyli z polietylenu o podwyższonej gęstości. Pozostałe 10% stanowią: barwnik, stabilizatory oraz filtr UV zabezpieczający deski przed płowieniem. Deski kompozytowe często wybierane są jako alternatywa dla klasycznego drewna. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwa pielęgnacja (w odróżnieniu od surowego drewna, deski kompozytowe nie wymagają corocznego olejowania). System desek kompozytowych 4DECK charakteryzuje się wyjątkowo łatwym montażem, który można wykonać samodzielnie.

bottom of page