top of page

OGRODZENIA
UNIWERSALNY PROFIL WPC

Profile ogrodzeniowe WPC mają za zadanie podkreślenie przyjemności z otwartej przestrzeni, zapewniając jednocześnie swobodę łatwej pielęgnacji, długotrwałe piękno i wyjątkową trwałość. W połączeniu z deskami tarasowymi Gamrat, ułatwiają przygotowanie aranżacji w tym samym stylu. Szeroki asortyment systemów płotowych obejmuje kompozytowe deski i sztachety ogrodzeniowe w rożnych rozmiarach, kolorach i wzornictwie, zapewniając czysty i komfortowy wygląd Twojego otoczenia.

Kliknij strzałkę obok, aby zobaczyć wszystkie wzory.

Profile ogrodzeniowe Gamrat zostały zaprojektowane z myślą o dopasowaniu, kontraście
lub współdziałaniu z innymi elementami zewnętrznymi domu. Technologia panelu kompozytowego daje panel, który jest mocny, nie ulega rozpadowi i korozji, nie rozłupuje się i co najważniejsze, nie potrzebuje malowania.

 Ogrodzenia z drewna lub metalu mogą być tańsze początkowo, ale z czasem stają się bardziej kosztowne niż ogrodzenia WPC, ponieważ wymagają częstych napraw i konserwacji. Dzięki niekończących się możliwościach profili WPC, ogrodzenie staje się czymś więcej niż obwodem, linią podziału. Staje się również elementem projektu, który podkreśla i upiększa odkryte przestrzenie czy specjalne obszary.

GamratWPC_18.jpg
GamratWPC_1.jpg

Ogrodzenia Gamrat doskonale wpasowują się w aktualne trendy w budownictwie. Prostota i elegancja ogrodzenia idealnie współgrają z nowoczesną architekturą domów. W pierwszym okresie użytkowania profile kompozytowe pod wpływem warunków zewnętrznych sezonują się. Ich kolor stabilizuje się po kilku miesiącach osiągając ostateczne nasycenie. Nie ma to wpływu na ich trwałość i nie jest to wadą produktu.

SŁUPKI OGRODZENIOWE

Czy marzyłeś kiedyś o pięknym ogrodzeniu, które jednocześnie będzie trwałe i stylowe?

Nasze nowe słupki to właśnie to! Wykonane z solidnego materiału, cynkowane ogniowo i malowane proszkowo, zapewnią ochronę przed korozją oraz długoletnią estetykę.

Słupki ogrodzeniowe to doskonałe uzupełnienie naszej oferty, które zapewni wam nie tylko bezpieczeństwo i prywatność, ale także estetyczny wygląd waszego otoczenia. 
Dzięki trzem dostępnym kolorom oraz solidnemu wykonaniu, możecie mieć pewność, że wasze nowe ogrodzenie będzie wyróżniać się na tle innych.

60 mm x 60 mm x 2mb

(ciemny brąz, grafit , orzech)

bottom of page